Meilė manikiūrui

Iš kur atsirado meilė manikiūrams?

Meilė manikiūrams prasidėjo dar mokyklos laikais. Baigusi 10 klasių tuo pat metu baigiau Meno mokyklą, tad visuomet buvau šiek tiek meniškos sielos, tik dabar dažnai mėgstu juokauti, kad visas mano menas liko tik dailė ( nagų dizainai) ant nagų.

Kai man buvo 16 metų, tuo metu jau prasidėjo ilgų nagų mados. Vienos klijuodavosi tipsus su superglue, kitos jau galėdavo pasirodyti su priaugintais nagais , kurie kainavo kosmosą maždaug 120-150 litų.

Aš sau negalėjau leisti turėti nei vienų nei kitų dirbtinių nagų , tad pradėjau puoselėti ir saugoti savo natūralius nagus. Žinoma man labai pasisekė, kad turėjau stiprius nagus, tad galėjau užsiauginti savo natūralius ilgus nagus, o tuomet jau prasidėjo … Kuo toliau tuo daugiau visokių piešinių, taškučių ir blizgučių ant nagų tuo metu buvo madingiau, tad visą savo menišką gyslelė kurią turėjau nuo meno mokyklos aš panaudojau puošdama savo natūralius ilgus nagus.

Turėjau dėžutę pilną paprastų nagų lakų ir kiekvieną sekmadienį pusę dienos praleisdavau darydama sau naują manikiūrą. Llaukiant kol išdžius lako sluoksniai tiesiog skaitydavau istoriją ir biologiją, neveltui šie dalykai man labai gerai sekėsi :))  Pirmadieniais mokykloje mano draugės ir klasiokės jau laukdavo apžiūrėti ir įvertinti mano šedevrus ant nagų , nes turėjau visokias įmanomas spalvas, žalia, geltona, su drugeliais , su gėlytėmis ir panašiai.  Turėdama įvairių dažų nuo meno mokyklos aš viską bandžiau panaudoti savo nagų dizainams kurti, nes įsigyti tikrai nebuvo nei tokios pasiūlos kaip dabar nei finansinių galimybių..

Būdama 11 klasėje sugebėjau užsiauginti natūralius nagus maždaug 3-4cm , kai dabar pagalvoju tai nesuvokiu kaip mano tėvai man nieko nesakė 😀 Bet mokykloje sulaukiau daug pastabų dėl savo ilgų , spalvotų ir dizainais puoštų nagų ir būdavo kai kurie mokiniai nežinojo mano vardo , bet žinojo kaip “ ta su ilgiausiais nagais”. Buvo tikrai linksma.

Nuo 11 klasės pradėjau mokytis kitome mokykloje ir ten susibendravau su mergina kuri jau tais laikais ( prieš 13 metų ) darė nagų priauginimą su geliu ir akrilu. Jos dėka aš iš arti pamačiau kaip atrodo priauginimas ir kaip faina turėti ilgus tvirtus nagus..

Nepaisant visko aš vistiek nepasirinkau studijuoti kosmetologijos , tuo metu tai neatrodė vertinama specialybė tad pasirinkau studijuoti VDU universitete Anglų filologija..

O kaip man sekėsi toliau pasidalinsiu jau kitame savo vlogo įrašė .. 🙂

One thought on “Meilė manikiūrui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais, spauskite „Sutinku“.